Eredményeink

A Győri Lövészklub nemzetközi versenyeredményei

1992. Budapest EB. 10m. I. hely Madari Csilla

1993. Brno EB. 10m. II. hely Madari Csila

1994. Milánó VB. 10m. II. hely Madari Csilla

1995. Strasbourg EB. I. hely csapat Nagy Ági UTE, Csanaki Rita BEFAG, Madari Csilla)

1997. Finnország EB. 50 m III. hely csapat (Kovács Béla, Szabó Attila)

1997. Varsó EB. 10m. III. hely Szabó Attila

1998. Keszthely EB. 50m. II. hely csapat, II. hely csapat (Zsebedits Nándor, Szabó A, Laczik Zsolt)

1999. Arheim EB. 10m. II. hely csapat (40v.), III. hely csapat 30+30 (Laczik Zs, Szabó A, Égi Dániel), III. hely Szabó Attila

2000. München EB. 10m. II. hely csapat (40v.), III. hely csapat 30+30(Laczik Zs, Szabó A, Égi D.)

2000. Plzen EB. 50m. III. hely Laczik Zs (40vegyes), III hely csapat 30+30 (Laczik Zs, Szabó A, Tar Csaba HKLK.)

2001. Zágráb EB. 50m. I. hely Laczik Zs. (40v.) II. hely Laczik Zs (30+30)

2002. Lahti VB. 50m. II. Laczik Zs. (40v.) II. Laczik (30+30), 10m. III. Laczik Zs. (30+30)

2003. Plzen EB. 50m. II. Laczik Zs. I. hely csapat , III. hely csapat ( Sike J BHSE, Tasi T HKLK, Laczik Zs)

2004. Győr EB. 10m. I hely csapat ( Sike J. BHSE, Tasi T. HKLK, Laczik Zs)

2005. Belgrád EB. 50m. II. hely csapatat, II hely csapat ( Sike J. BHSE, Tasi T. HKLK, Laczik Zs)

2008. Svájc EB. 10m. I hely Boros László

2008. Plzen VB. 10m. III. hely csapat (Boros L. Dávid B) 40v. I. hely Boros L (40v.) 50m. II. hely. Boros L (30+30)

2009. Prága EB. 10m. I. hely Boros L.

2009. Eszék EB 50m. III. hely csapat, III. hely csapat (Boros L. Dávid B.) III hely Boros L.

2009. Finnország VB. 10m. II. hely Boros L (30+30) 50m. I. hely Boros L. ( 30+30), II. hely Boros L (40v.)

2011. Belgrád EB. 50m. III. hely csapat (Spárnic Ádám)

2012. Stockholm VB. 50m I. hely Sike J (40v.) 10m. II. hely Boros ( 40v.) III. hely Boros ( 30+30)

2013. Suhl EB. 50m. II hely csapat (Boros L. Sike J. (Tasi Tamás HKLK Szentendre))

2014. Moszkva 10m normál I. hely csapat Világcsúccsal (Sike J. Boros L. (Tasi T. HKLK Szentendre),

10m vegyes III. hely csapat (Sike J. Boros L. (Tasi T. HKLK Szentendre))

2014. Granada VB 50m 40vegyes Sike József III. hely, 10m 40vegyes csapat III. hely (Sike József,

Boros László, Tasi Tamás (HKLK Szentendre)), 10m 30+30 csapat III. hely (Sike József, Boros László, Tasi Tamás (HKLK Szentendre))

2015. Arhieim EB 10m II Boros László ( 40v.) III Magyarország ( Boros László, Sike József, Tasi Tamás) 30+30

2015. Maribor 50m Eb. III, Magyarország ( Boros László, Sike József, Tasi Tamás) 30+30 III. Magyarország ( Boros László, Sike József, Tasi Tamás )

2014. Moszkva EB 30+30 Sike József III. hely

2016. Győr EB 40 vegyes Sike József II. hely, csapat III. hely (Sike József, Tasi Tamás, Boros László), 30+30 csapat II. hely (Sike József, Tasi Tamás, Boros László)

2016. Suhl VB, 30 gyorslövés, II. hely (Sike József, Boros László, Tasi Tamás), 40 vegyes III. Hely (Sike József, Boros  László, Tasi Tamás),

2017. Baku EB,

2018 Nagyöbű OB:

“Nagyöbű puska Optikai irányzék 100 m” és a “Nagyöbű puska Optikai irányzék 300 m” versenyszámban:

  • A GYLK csapata – Dr. Vajda Attila, Laczik Zsolt, Tóth László – egyaránt III. helyezést ért el.

A “Központi gyújtású puska gyorslövés fém irányzék” versenyszámban

  • Dr. Vajda Attila ezüstérmet,
  • Csiba Zoltán pedig 4. helyezést ért el.
  • A GYLK csapata – Dr. Vajda Attila, Csiba Zoltán, Tóth László – Országos Bajnok lett.

“Peremgyújtású pisztoly gyorslövés fém irányzék” versenyszámban

  • Csiba Zoltán ezüstérmet nyert,
  • a GYLK csapata – Dr. Vajda Attila, Csiba Zoltán, Joó Szabolcs – pedig 4. lett.

“Központi gyújtású pisztoly gyorslövés fém irányzék” versenyszámban

  • GYLK csapata – Dr. Vajda Attila, Csiba Zoltán, Joó Szabolcs – pedig III. lett.

2019 10m Futócél OB

  • A 40 vegyes lövéses számban Sike József országos bajnok, Boros László második, Zsebedits Nándor (KLK) negyedik és Spárnicz Ádám a nyolcadik helyen végzett.
  • A 30+30-as számban Sike József második, Boros László harmadik, Zsebedits Nándor pedig a negyedik helyen végzett.
  • A nemzeti (amatőr) bajnokság 30 lassú számában Zsebedits Nándor (Kisalföldi LK) lett az országos bajnok, Spárnicz Ádám az 5., Szabó Attila a 17. helyen végzett, a győri csapat pedig bronzérmes lett.